— Sponsorlu Bağlantılar —

 

TRANSFER VE HAVALİMANİ TRANSFERLERİ Penta luxury Car, Sizlerin ve misafirlerinizin havaalanında karşılamasını yaparak gideceğiniz adrese, adresten adrese, özel ve ingilizce bilen şofö
Adres İstanbul Lounge B Blok D:2 Atakent Küçükçekmece
Telefon 02124459631
Website Siteyi Ziyeret Et

  Bu ilan #pentaluxury üye tarafından 6 Nisan 2016 23:46 tarihinde - 02 yıl 05 ay 14 gün 21 saat 1 dakika 52 Saniye önce. yayınlandı
  Anahtar Kelimeler:             

Penta luxury car limousine services

TRANSFER VE HAVALİMANİ TRANSFERLERİ
Penta luxury Car, Sizlerin ve misafirlerinizin havaalanında karşılamasını yaparak gideceğiniz adrese, adresten adrese, özel ve ingilizce bilen şoförlerle transferlerinizi gerçekleştiriyoruz. Transferlerimiz Vip Mercedes araçlar ile yapılmaktadır.

TAHSİSLER
Penta Luxury Car, Belirlenen zaman zarfı içinde sizlere ve misafirlerinize tahsis edilmiş Vito, Sprinter, E class ve S class araçlarla özel şoförlü olarak size hizmet vermektedir. Penta şirket prensibi olarak zamanında saygılı şekilde hizmetini icra etmektedir.Sizi de İstanbulda rahat ve konforlu yolculuğa davet ediyoruz.

Penta, Önemli iş adamları, Devle protokolleri ve Ünlü kişilere hizmet etmiştir. Sizlerede hizmet etmekten gurur duyacaktır.


İletişim Kur Bu liste yazarı ile iletişime geçmek için aşağıdaki alanları doldurun


— Sponsorlu Bağlantılar —

Yeni İlanlarİnternet Hizmetleri İnternet Hizmetleri