— Sponsorlu Bağlantılar —

 

HAKKIMIZDA 1988 yılında Afyonkarahisar’da oto boya perakende satışı ile ticari hayatına başlayan OTO KARACA 28 yıl süren perakende satış tecrübesinin sonunda PEUGEOT, RENAULT, CITROEN ve
Adres Güvenevler Mahallesi Sanayi Sitesi 625 Sokak No:56/A
Telefon 0 541 252 56 57
Website Siteyi Ziyeret Et
Mesafe:

  Bu ilan #otokaraca üye tarafından 11 Temmuz 2016 20:21 tarihinde - 02 yıl 02 ay 9 gün 19 saat 9 dakika 21 Saniye önce. yayınlandı
  Anahtar Kelimeler:       

Oto Karaca Mehmet Büyükkaraca

HAKKIMIZDA
1988 yılında Afyonkarahisar’da oto boya perakende satışı ile ticari hayatına başlayan OTO KARACA 28 yıl süren perakende satış tecrübesinin sonunda PEUGEOT, RENAULT, CITROEN ve FIAT marka araç gruplarının yedek parçalarını da ürün çeşidine katarak ticari hayatındaki yükselişin ilk adımlarını atmıştır.
PEUGEOT, RENAULT, CITROEN ve FIAT marka otomobillerin Türkiye’de çoğalması ve yedek parça ihtiyaçlarının artmasıyla 2000 yılında KARACA OTO yedek parça Afyonkarahisar ili ve bölgelerini kapsayacak şekilde toptan ve perakende yedek parça satışının temellerini atmıştır.
Aynı zamanlarda Türkiye’nin önde gelen otomotiv ana sanayi üreticileriyle orijinal yedek parça bayilik anlaşmaları yapmış ve ürün çeşitliliğine kalite, bulunabilirlik ve uygun fiyatı da ekleyerek toptan ve perakende yedek parça satışına hız kazandırmıştır.
Sektörde edindiği tecrübe ve bilgisini yan sanayi yedek parçayı kalite ve uygun fiyat ile buluşturmuş ve kısa sürede ürün çeşitliliğini hızla geliştirip Afyonkarahisar bölgesinde bilinir ve talep edilir bir marka haline gelmiştir.

VİZYONUMUZ
Otomotiv sektöründe; yedek parça satışı, satış sonrası oto servisi ve servis sonrası hizmetler sunan; sektöründe öncü, yeniliklere açık ve günümüz pazar anlayışına yön veren , müşteri memnuniyetine dayalı ve hizmet odaklı çalışan lider ve marka bir kuruluş olmaktır.
MİSYONUMUZ
Hizmet vermekte olduğumuz OTOMOTİV SEKTÖRÜNDEKİ güveni ve saygınlığı temsil eden duruşumuzu kalıcı kılmak; tüm çalışanlarımız için eğitim ve teknoloji odaklı standartları oluşturup hizmet kalitemizi en üst seviyede korumak, üretkenliği, işbirliğini ve dayanışmayı destekleyen bir çalışma atmosferi oluşturmak, yeteneklerimizi, güçlü yönlerimizi ve yaratıcılığımızı takım çalışması zinciri ile ortaya çıkararak her geçen gün verimliliğimizi arttırmaktır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
OTO KARACA YEDEK PARÇA
Mehmet BÜYÜKKARACA
Güvenevler Mahallesi Sanayi Sitesi 625 Sokak No:56/A
03030 AFYONKARAHİSAR / TÜRKİYE
İş Cep : 0 541 252 56 57
İş Tel : 0 272 215 24 73
m.b.karaca03@gmail.comAdres Güvenevler Mahallesi Sanayi Sitesi 625 Sokak No:56/A
Telefon 0 541 252 56 57
Website Siteyi Ziyeret Et
Mesafe:
Google Harita Adresi Güvenevler Mahallesi Sanayi Sitesi 625 Sokak No:56/A
Kategori ,
Anahtar Kelimeler       

İletişim Kur Bu liste yazarı ile iletişime geçmek için aşağıdaki alanları doldurun


— Sponsorlu Bağlantılar —

Yeni İlanlarİnternet Hizmetleri İnternet Hizmetleri