— Sponsorlu Bağlantılar —

 

Mavi Dalış Mavi derinliklerde bambaşka bir deneyime hazır mısınız? Profesyonel dalgıç olmadan da dalış yapabilir veya uzman bir dalgıç olmak için eğitimlere katılabilirsiniz. Yıllard
Adres Bodrum Cad. İskele Mah. Bodrum Plajı Karaburun İZMİR
Telefon 0532 307 75 88
Website www.mavidalis.com
Ülke Turkey
Bölge/il İzmir
Mesafe: 649 Kilometre

  Bu ilan #izmir karaburun tuplu dalis merkezi üye tarafından 27 Nisan 2017 16:26 tarihinde - 01 yıl 04 ay 23 gün 22 saat 33 dakika 3 Saniye önce. yayınlandı
  Anahtar Kelimeler:   

Izmir Karaburun Tüplü Dalış Merkezi

Mavi Dalış
Mavi derinliklerde bambaşka bir deneyime hazır mısınız? Profesyonel dalgıç olmadan da dalış yapabilir veya uzman bir dalgıç olmak için eğitimlere katılabilirsiniz. Yıllardır hayalini kurduğunuz tüplü dalış aktivitesini gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken bizi aramak. Federasyonun belirlediği standartlarda güvenli biçimde deneme dalışı yapabilir ve adeta bir uçuş deneyimi olan tüplü dalışın büyüsünü iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. Mavi Dalış olarak uzman ekibimizle en iyi deneyimi yaşamanız için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. İzmir Karaburun Dalış Merkezi sıfatı ile sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz kapsamında, deneme dalışından Cmas3 seviyesine kadar eğitimlere katılabilir ve uzman bir dalgıç haline gelebilirsiniz. Dilerseniz sportif dalış aktivitelerine de katılabilir, sporu mucizevi bir keşif yolculuğuna dönüştürebilirsiniz.
İzmir Dalış Noktaları içerisinde en elverişli konum olan Karaburun’da faaliyet gösteriyor ve sizlere Ege’nin derin sularını keşfetme fırsatı sunuyoruz. Mavi Dalış olarak İzmir Karaburun Dalış Merkezleri içerisinde olabildiğince farklı bir çizgide yer almaya çalışıyor ve sizler için en doğru yöntemlerle eğitimler veriyoruz. İzmir Dalış Merkezleri araması yapıldığında öne çıkan işletmelerden olmamızı, sahip olduğumuz hizmet standardı anlayışı ve elbette katılımcılarımızın teveccühüne borçluyuz.
Deniz bir tutkudur. Dalış ise tüm deniz aktivitelerinin ötesinde, dünyanın merkezine bir yoluculuktur. Hiçbir deneyim, tüplü dalışta aldığınız hazzı veremeyecektir. Mavi Dalış ekibi olarak, güvenli biçimde dalış yapabilmeniz için detaylı temel eğitimler veriyor ve Dicovery; yani Deneme dalışından itibaren tüm detaylara hakim olmanızı sağlıyoruz. Mavi Dalış İzmir Karaburun Dalış Merkezi, federasyonca belirlenmiş olan kriterlere uygun herkese her seviyede dalış deneyimi yaşatmak üzere hizmet vermektedir.
Dalış aktivitesinin ciddi bir donanım kullanma aktivitesi olmasından dolayı eğitimlerimizde teorik bilgi seviyesinin en üst seviyede olmasını sağlıyor ve kıyı dalışları ile yeterince deneyim kazanmamış dalışçılarımızı derin dalışlara almıyoruz. Kanunen belli bir eğitim seviyesine ulaşmamış ve bröve sahibi olmayan dalışçıların 5 metreden fazla derinliğe inmesi doğru değildir. Deneme dalışlarımız, dalışçının her türlü aksaklığa karşı güvende olduğu ve kolayca yüzeye ulaşabileceği bir derinlik olmasından dolayı federasyon tarafından tespit edilen bu sınır bröve sahibi olmayan dalışçılar için belirlenmiş üst sınır olan 5 metrede gerçekleşmektedir. Elbette eğitimlere katılarak daha derin dalışlar yapabilmeniz de mümkün olacaktır.
Tüplü dalış yapabilmek için herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır. Eğer fiziksel yeterliliğe sahipseniz, deneme dalışını herhangi bir ön koşul olmadan yapabilirsiniz. Elbette bunun için sağlık koşullarınızın elverişli olması gerekir. İzmir Karaburun Tüplü Dalış Merkezleri, bazı durumlarda katılımcının denize açılmasını kabul etmeyebilir. Bu tamamen sizin güvenliğiniz için olmakla birlikte bu gibi durumlarla nadiren karşılaşırız. Uzman eğitmenlerimiz, dalış elverişliliği ile ilgili olarak sizi yönlendirecek ve gerekli tedbirleri en iyi biçimde alacaktır.
Siz de İzmir Karaburunda tüplü dalış deneyimini yaşamak isterseniz bizimle iletişime geçebilir, özel fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. İzmir Dalış Merkezleri arayışınızda size en iyi rehberliği yapmak üzere hizmetinizde olan Mavi Dalış ekibinden benzersiz bir hizmet alabilir, derin özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Sizin için İzmir Dalış Noktaları içerisinde en elverişli mevkiyi belirleyecek ve en üst düzey deneyimi yaşayabilmeniz için çalışacağız.Adres Bodrum Cad. İskele Mah. Bodrum Plajı Karaburun İZMİR
Telefon 0532 307 75 88
Website www.mavidalis.com
Ülke Turkey
Bölge/il İzmir
Mesafe: 649 Kilometre
Google Harita Adresi İskele Mahallesi, Kepez Cd., 35960 Karaburun/İzmir, Türkiye
Kategori
Anahtar Kelimeler   

İletişim Kur Bu liste yazarı ile iletişime geçmek için aşağıdaki alanları doldurun— Sponsorlu Bağlantılar —

Yeni İlanlarİnternet Hizmetleri İnternet Hizmetleri