— Sponsorlu Bağlantılar —

 

Gizlilik Politikası


4 Mart 2016 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Genel


FrimaRehberi-tr sitesini ziyaret ederek burada bulunan her türlü koşul ve gerekliliğe uymayı kabul etmektesiniz. Kullanım koşullarına uymayı reddediyorsanız bu siteyi kullanmamalısınız.

Burada bulunan kullanım koşulları herhangi bir zamanda değiştirilebilirler. Kullanım koşullarındaki değişiklikler, bu sayfanın güncellenmesinden itibaren geçerli olacaktır. Lütfen bu sitedeki kullanım koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak bu sayfayı kontrol ediniz.

Bu sitedeki bilgilerin doğruluğunu sağlamak için çaba harcanmış olsa da FrimaRehberi-tr bu konuda bir sorumluluk almayı açık bir şekilde reddeder.

Harita Üzerine eklenen siteler sitemize özgü oldugundan google maps haritaya eklemez google haritaya eklemek için https://www.google.com.tr/maps adresine başvurunuz firmarehberi-tr.com üzerinde harita belirlendiginde bu sitemiz üzerinde yayınlanacaktır ve sitemiz üzerinden degiştirebilir firma silindiginde kaybolur

Bu sitenin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, hiçbir zarar ve ziyandan, FrimaRehberi-tr ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar. Bu sitenin kullanılmasından dolayı ortaya çıkacak tüm tarifeli ya da tarifesiz cep telefonu mobil veri iletişimi ve ya internet servis sağlayıcısı hizmet masraflarından FrimaRehberi-tr hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

FrimaRehberi-tr, sitede yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, bağlantıları, reklamları, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

FrimaRehberi-tr’nde yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ve tasarımları ile her türlü bilgi içeren dokümanlar 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği korunmakta olup, kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde, eklentilerde, ve uygulamalarda izinsiz yayınlanamaz.

FrimaRehberi-tr üye sayfalarında, sohbet odalarında veya mesaj panolarında yayınlanan her türlü yazı, görüş, düşünce ve içerikten yazanın kendisi sorumludur. FrimaRehberi-tr bünyesinde ideolojik, dini, siyasi konularda propaganda yapılamaz. FrimaRehberi-tr yayınlanan içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu değildir.

FrimaRehberi-tr, herhangi bir anda hiçbir sebep belirtmeksizin herhangi bir üyenin üyeliğini iptal etme, sunduğu hizmetin şeklini değiştirme ve/veya son verme hakkına sahiptir. Ziyaretçi veya üyeler bu konudaki hizmetin şeklinin değiştirilmesinden ve/veya sona erdirilmesinden dolayı oluşabilecek bilgi kayıplarından hiçbir şekilde FrimaRehberi-tr’ni sorumlu tutamaz.

FrimaRehberi-tr üyelik gerektirmeyen servisleri zaman içerisinde üyelik gerektiren bir duruma dönüştürülebilir, ilave servisler açabilir, servislerini kısmen veya tamamen değiştirebilir, süreli veya süresiz sona erdirebilir ya da ücretli hale getirebilir.

Bu sitede FrimaRehberi-tr’nin kontrolünde olmayan web sitelerine linkler bulunmaktadır. FrimaRehberi-tr herhangi bir şekilde bu diğer web sitelerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. FrimaRehberi-tr, bu linkleri sadece bu sitenin kullanıcılarına kolaylık yaratmak için sağlamaktadır ve diğer bir web sitesine bir linkin bulunması söz konusu sitenin içeriğinin onaylandığı anlamına gelmez.

Yorumlar

İnternet Hizmetleri İnternet Hizmetleri